benim karalamalarım

Kimdir?

K

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de dünyaya geldi. Orada büyüdü, Balıkesir, Bursa, Yalova ve İstanbul’da yaşadı. Mersin ve Balıkesir’deki çeşitli gazetelerde Grafik Tasarım, Sayfa Tasarımcısı, İçerik Editörlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü, çeşitli Radyolarda Seslendirme, Program Yapımcılığı ve Yayın Koordinatörlüğü ve Yöneticilik yaptı.

Balıkesir’de gazetecilik yıllarında başladığı sinema merakına İstanbul’da devam etti. Yirmi yılı aşkın bir süredir içerisinde olduğu Grafik Tasarım dünyasında İstanbul’da özel bir sektörde çalışmaya devam ediyor.

Büyük bir keyifle yaptığı Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Bilgisayarlı Stilistlik, E-Ticaret eğitimlerine Okademi.com.tr‘de devam ediyor.

Mizanpajına karar veremeyip içerisinde yer alacak şiirlerini eleyemediği için bir türlü çıkaramadığı Yalnızlık Lügatı adında bir şiir kitabı mevcut.

Golden köpeği Ada, tekir kedisi Cadı ve konuşmayan Sultan Papağanı Eros ile beraber yaşayan, futbolu borsada değil arsada seven bir Sarı-Lacivert sevdalısı.

benim karalamalarım

Okan KÖROĞLU

Okan KÖROĞLU

neden buraya karalıyorum?

İnsanın terk edemeyeceği yegane varlık kendisidir. Projeler gelip geçebilir, işbirlikleri dağılabilir fakat insan kendisini terk edemez. Özeller konuşulur, içler açılır, çeneler düşebilir fakat insanın en samimi olduğu yine kendisidir. Bu sebeple kendi web sitem diğer tüm özel ve güzide projelerime rağmen benim en özel alanım. Çok yaşayıp çok yazmak ümidiyle.